Strona głównaRekrutacja

Rekrutacja do Szkoły Wierchy

Szanowni Państwo,

Reagując na aktualną sytuację, kontynuujemy proces rekrutacji do naszych placówek wg wcześniejszego schematu.

 

Z poważaniem,

Agnieszka Haydukiewicz | Dyrektor ds. rekrutacji i administracji

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon komórkowy: 508 524 728

 

Rodzina, która chce zapisać dziecko do naszej placówki, składa wniosek i zostaje umówiona na rozmowę wstępną. Uczestniczą w niej  oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki. Właściwie – w świetle założeń modelu edukacyjnego – lepiej byłoby mówić o zapisaniu do projektu rodziny.

Jeśli wszyscy zainteresowani uznają, że współpraca w ramach projektu jest możliwa, następuje spotkanie rodziną oraz z dyrektorem do spraw ekonomicznych. Ta rozmowa dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki. Wymiar tego zobowiązania zostaje ustalony indywidualnie w zależności od możliwości rodziny.


KROK PO KROKU

Etap IZłożenie wniosku
Podstawą do rozpoczęcia procesu przyjęcia dziecka do jednej z placówek Fundacji jest przesłanie wniosku. Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się do przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków.

Etap II – Rozmowa wstępna
Po otrzymaniu wniosku/wniosków, umawiany jest z Rodziną termin spotkania wstępnego. W spotkaniu uczestniczą oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki/placówek.

Etap III - Spotkanie z rodziną
Po spotkaniu z przedstawicielem placówki rodzina spotyka się z jedną z rodzin, której dzieci już są w projekcie. Spotkanie ma na celu przekazanie informacji od rodziców, których dzieci już uczą się w placówkach Fundacji.

Etap IV – Rozmowa z dyrektorem ekonomicznym
Jeśli wszyscy zainteresowani uznają, że współpraca w ramach projektu jest możliwa, rodzina jest umawiana na spotkanie z dyrektorem do spraw ekonomicznych. Spotkanie dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki (placówek), do której będzie uczęszczało ich dziecko (dzieci). Wymiar zobowiązania zostaje ustalony indywidualnie w zależności od finansowych możliwości rodziny.

Etap V – Podpisanie dokumentów
Proces przyjęcia dziecka (dzieci), a de facto przyjęcia rodziny do Projektu, kończy się wraz z dopełnieniem wszelkich formalności pomiędzy rodziną a Fundacją oraz pomiędzy rodziną a placówką (placówkami).

 

Adresy e-mail:

Przedszkola "Źródło" - przedszkole.zrodlo[at]krakow.sternik.edu.pl
Szkoły "Źródło" - szkola.zrodlo[at]krakow.sternik.edu.pl
Szkoły "Wierchy" - szkola.wierchy[at]krakow.sternik.edu.pl

(przejdź na stronę PRZEDSZKOLA ŹRÓDŁO)
(przejdź na stronę SZKOŁY ŻRÓDŁO)

Pobierz załącznik:

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

LogowaniePrzedsięwzięcie MEiN: „Poznaj Polskę”

 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

szkola.wierchy@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

WIERCHY Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków

tel.: 12 623 76 24