Strona głównaAktualnościSternikowe wykłady - pierwsze spotkanie już 26 stycznia: Master of Marriage

Sternikowe wykłady - pierwsze spotkanie już 26 stycznia: Master of Marriage

Drodzy Państwo,

w Nowym Roku wracamy do cyklicznych wykładów organizowanych przez Fundację Sternik - Kraków.

Pierwszy z nich będzie dotyczył relacji małżeńskich, gdyż to podstawa kochającej rodziny, w której wzrastają szczęśliwe dzieci.

Zapraszamy 26 stycznia (czwartek) do budynku przy ul. Radzikowskiego 52 na godz. 18:00.

Naszym gościem będzie Pani Katarzyna Żółć - od 22 lat zakochana w swoim mężu prawniczka, zaangażowana w pomoc rodzinom oraz mama sporej gromadki dzieci - która wygłosi wykład: "Master of Marriage - kocham profesjonalnie".

Prosimy o zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - liczba miejsc ograniczona.

Podczas wykładu będzie możliwość zakupu książki "Małżeńskie abc".

Do zobaczenia!

Rekrutacja na rok 2022/2023

Przedsięwzięcie MEiN: „Poznaj Polskę”