Strona głównaAktualnościDołącz do naszej akcji charytatywnej "Dary dla Ochronki"

Aktualności

Fundacja Sternik - Kraków oraz Wydawnictwo eSPe serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Natalią Przeździk wokół nowej serii powieści dla dzieci Rodzina z niebieskiego domu. Termin: 2 czerwca 2022, godz. 17:30 Miejsce: budynek szkół Źródło i Wierchy, ul. Radzikowskiego 52 Zapisy: przez formularz (liczba miejsc ograniczona)
W związku z tegorocznymi egzaminami ósmoklasisty, w dniach 24-26 maja do szkoły przychodzą wyłącznie klasy 8. Życzymy połamania piór! Pozostali uczniowie zostają w tych dniach w domu.
Przypominamy, że jak co roku w dniach 1-3 maja placówki Fundacji Sternik - Kraków są zamknięte.
Święta Wielkanocne już blisko, a to oznacza przerwę w wytężonej pracy szkolnej. Informujemy, że ostatnim dniem nauki przed Świętami będzie 13 kwietnia (środa), zaś do szkoły powrócimy tydzień później, 20 kwietnia (środa). Życzymy pomyślności w ostatnich przygotowaniach do tych najważniejszych dla katolika Świąt.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkolnej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Trasa jest wymagająca, ale do przejścia dla dzieci szkolnych (LINK do trasy). Zapraszamy wszystkich chętnych - rodziców z dziećmi, krewnymi i znajomymi. Szczegóły na załączonym plakacie.
O wartości wychowania w cnotach i ostrożności w nowych trendach - to temat wykładu, który odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 20:00 na platformie ZOOM. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Prelegentem będzie p. Dariusz Zalewski, wieloletni edukator w zakresie klasycznej katolickiej etyki wychowawczej, dysponujący bogatym doświadczeniem m.in. w pracy z młodzieżą szkolną. Autor kilku książek oraz wielu artykułów o tematyce pedagogicznej. Prowadzi stronę internetową EDUKACJA-KLASYCZNA. Aby otrzymać link dostępowy do wykładu, prosimy o rejestrację za pomocą poniższego formularza: https://bit.ly/sternik_krakow_wyklad
Zapraszamy na Dzień Otwarty 12 marca, w godzinach 10:00-12:00. Zapisy: Zgłoś udział w Dniu Otwartym
Zapraszamy do udziału w konferencji on-line Twoje dzieci będą zmieniały świat, która odbędzie się 11 stycznia 2022 (wtorek), o godzinie 19:00.
W 2020 roku Orszak Trzech Króli odbył się w 900 miejscowościach w Polsce. Wzięło w nim udział około 1,3 miliona osób. Kilkanaście Orszaków przeszło też poza granicami Europy: w Ameryce Północnej i Południowej, Afryce i Azji. Historia krakowskiego Orszaku sięga roku 2010. Od samego początku związane są z nim nasze placówki. Wielką radością jest dla nas fakt, że jako społeczność krakowskiego Sternika możemy dzielić się wartościami, które są dla nas ważne i dać temu wyraz podczas obchodów Święta Objawienia Pańskiego, uroczystej Mszy Świętej oraz wesołego korowodu. Wspólne świętowanie jest także dobrą okazją, aby pokazać mieszkańcom Krakowa nasze placówki, a przez…
Strona 1 z 16

Dołącz do nas

Rekrutacja na rok 2022/2023

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

LogowaniePrzedsięwzięcie MEiN: „Poznaj Polskę”

 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

szkola.wierchy@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

WIERCHY Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków

tel.: 12 623 76 24