Zapraszamy do udziału w tegorocznym Orszaku. Szczegóły na plakacie.
Drodzy Państwo, w Nowym Roku wracamy do cyklicznych wykładów organizowanych przez Fundację Sternik - Kraków. Pierwszy z nich będzie dotyczył relacji małżeńskich, gdyż to podstawa kochającej rodziny, w której wzrastają szczęśliwe dzieci. Zapraszamy 26 stycznia (czwartek) do budynku przy ul. Radzikowskiego 52 na godz. 18:00. Naszym gościem będzie Pani Katarzyna Żółć - od 22 lat zakochana w swoim mężu prawniczka, zaangażowana w pomoc rodzinom oraz mama sporej gromadki dzieci - która wygłosi wykład: "Master of Marriage - kocham profesjonalnie". Prosimy o zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - liczba miejsc ograniczona. Podczas wykładu będzie możliwość zakupu książki "Małżeńskie abc". Do zobaczenia!
Sekretariat szkół czynny do 30 czerwca oraz od 1 sierpnia w godzinach 9.00-14.00 (kontakt w innych godzinach po wcześniejszym ustaleniu: 605&054&322) Sekretariat przedszkola czynny do 22 lipca oraz od 16 sierpnia w godzinach 9.00-14.00 (kontakt w innych godzinach po wcześniejszym ustaleniu: 605&077&166)
Nauczycieli, których pasją jest praca z najmłodszymi, zapraszamy do superkadry Przedszkola Źródło - nie zwlekaj, rekrutacja trwa!
Fundacja Sternik - Kraków oraz Wydawnictwo eSPe serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Natalią Przeździk wokół nowej serii powieści dla dzieci Rodzina z niebieskiego domu. Termin: 2 czerwca 2022, godz. 17:30 Miejsce: budynek szkół Źródło i Wierchy, ul. Radzikowskiego 52 Zapisy: przez formularz (liczba miejsc ograniczona)
W związku z tegorocznymi egzaminami ósmoklasisty, w dniach 24-26 maja do szkoły przychodzą wyłącznie klasy 8. Życzymy połamania piór! Pozostali uczniowie zostają w tych dniach w domu.
Przypominamy, że jak co roku w dniach 1-3 maja placówki Fundacji Sternik - Kraków są zamknięte.

Rekrutacja na rok 2022/2023

Przedsięwzięcie MEiN: „Poznaj Polskę”