Strona głównaRekrutacja

Rekrutacja 2019

Rekrutacja podczas kwarantanny

 

Szanowni Państwo,

Reagując na aktualną sytuację, kontynuujemy proces rekrutacji do naszych placówek wg wcześniejszego schematu. Poszczególne etapy, do czasu powrotu do placówek, będą odbywać się on-line. Zachęcamy do składania wniosków, które można pobrać ze stron internetowych naszych placówek i przesyłania ich do nas. Będziemy kontaktować się z Państwem wg kolejności zgłoszeń.

 

Z poważaniem,

Agnieszka Haydukiewicz

Dyrektor ds. rekrutacji i administracji

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon komórkowy: 508 524 728

 

 

 
Wiadomości z Wierchów
Szanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że Fundacja Sternik-Kraków zapewnia pierwszeństwo przyjęcia do swoich placówek tym dzieciom, których rodzice podpiszą umowę o naukę dotyczącą przyjęcia kolejnego dziecka (szczególnie rocznik 2016) lub podpiszą deklarację (rodzice dzieci z przedszkola przechodzących do klas pierwszych) o kontynuacji nauki, najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2019 roku.
 
Po tym terminie niestety nie mamy możliwości utrzymania priorytetu przyjęć dla rodzeństwa dzieci już uczących się w naszych placówkach, a przyjęcia dzieci do placówek Sternika-Kraków następować będą w miarę wolnych miejsc.
 
Zwracamy się do Państwa z prośbą o możliwie szybkie kontaktowanie się z naszymi sekretariatami w sprawie zapisów Państwa kolejnych dzieci, które dopiero mają rozpocząć naukę w placówkach Sternika-Kraków oraz dzieci, które będą kontynuować naukę w klasach pierwszych naszych szkół.
Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Haydukiewicz
 
       Dyrektor ds. administracji i rekrutacji
                         508 524 728
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Ostatnio zmieniany środa, 01 kwiecień 2020 19:31

Pobierz załącznik:

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

lukasz.smola@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

WIERCHY Szkoła Podstawowa
Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52,

31-315 Kraków

tel.: 12 623 76 24