Strona głównaNabór do placówek

Nabór do placówek

     Cieszymy się z każdej rodziny, która chciałaby do nas dołączyć. Prosimy o wypełnienie formularza i trochę cierpliwości. W ciągu 2 dni skontaktujemy się, by zaprosić rodziców na spotkanie.

     Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się o przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków. Do wyboru formularze w formacie „.pdf”.

 

Wnioski do pobrania

     Wypełniony formularz/e prosimy przesłać na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w sekretariacie placówki.

 

Podsumowanie

Etap I – Złożenie wniosku

     Podstawą do rozpoczęcia procesu przyjęcia dziecka do jednej z placówek Fundacji jest przesłanie wniosku. Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się do przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków.

Etap II – Rozmowa wstępna

     Po otrzymaniu wniosku/wniosków, pracownik Fundacji umawia z Rodziną termin spotkania wstępnego. W spotkaniu uczestniczą oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki/placówek.

Etap III – Rozmowa z dyrektorem ekonomicznym

     Jeśli wszyscy zainteresowani uznają, że współpraca w ramach projektu jest możliwa, rodzina jest umawiana na spotkanie z dyrektorem do spraw ekonomicznych. Spotkanie dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki (placówek), do której będzie uczęszczało ich dziecko (dzieci). Wymiar zobowiązania zostaje ustalony indywidualnie w zależności od finansowych możliwości rodziny.

Etap IV – Podpisanie dokumentów

     Proces przyjęcia dziecka (dzieci), a de facto przyjęcia rodziny do Projektu, kończy się wraz z dopełnieniem wszelkich formalności pomiędzy rodziną a Fundacją oraz pomiędzy rodziną a placówką (placówkami).

 

Pobierz załącznik:

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

lukasz.smola@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

WIERCHY Szkoła Podstawowa
Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52,

31-315 Kraków

tel.: 12 623 76 24