Strona głównaAktualnościZmiany w odbiorze zamówień mundurkowych

Zmiany w odbiorze zamówień mundurkowych

Uprzejmie informujemy, że w związku z dłuższą nieobecnością p. Agnieszki Solewskiej wprowadzamy następujące zmiany w sposobie odbioru zamówień mundurkowych:

1) Zamówienia zostały podzielone i przekazane do sekretariatów Przedszkola oraz Szkoły Wierchy (przy podziale staraliśmy się uwzględnić Państwa wygodę i tak [poza nielicznymi wyjątkami], jeśli zamówienie dotyczyło wyłącznie Szkół Źródło lub Wierchy - zostało przekazane do Wierchów, zaś jeśli dotyczyło m.in. Przedszkola - zostało przekazane do tejże placówki).

2) Prosimy o odbiór zamówień wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się - należy zadzwonić w celu ustalenia miejsca i orientacyjnej godziny odbioru (12 623 76 24 - tel. Wierchy; 12 265 01 81 - tel. Przedszkole).

3) Odbiór z sekretariatu Wierchów będzie możliwy od 1 grudnia w godzinach 8:00-15:00.

Zapraszamy!

Rekrutacja na rok 2020/2021