Strona głównaAktualności"Żeby źródło odnaleźć... Wiry i mielizny współżycia małżeńskiego" - nagranie z wykładu Anny Wardak

NNW dla naszych uczniów. E-mailowe przesyłanie zgłoszeń do 30 września - wszystkie placówki.

Szanowni Rodzice, jak co roku Fundacja STERNIK-Kraków umożliwia skorzystanie z nieobowiązkowego ubezpieczenia uczniów od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.
Szczegółowe informacje zostały przesłane w naszym Tygodniku do wszystkich rodzin i są również udzielane przez sekretariaty.

Zgłoszenie dziecka/dzieci odbywa się przez:

Przesłanie e-maila z informacją o deklaracji przystąpienia do ubezpieczenia NNW na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W mailu należy podać dane:

1. Imię i nazwisko ubezpieczanego dziecka.
2. Nazwę Placówki, do której uczęszcza.
3. PESEL ubezpieczanego dziecka.

a także wpisać:

"Oświadczam, że otrzymałem/am:
1. OWU NNW przed przystąpieniem do umowy oraz przed wyrażeniem zgody na finansowanie kosztu składki ubezpieczeniowej.
2. „Informację o dystrybutorze ubezpieczeń”, przed przystąpieniem do umowy.
3. „Informację Administratora danych osobowych dla klienta”."

Wspomniane dokumenty można przejrzeć w sekretariatach Placówek oraz TUTAJ (zał. 1 i 3)

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 września

Rekrutacja na rok 2020/2021