Strona głównaAktualnościAkcja zbierania książek dla chorych dzieci

21 maja - wykład Dobrochny Lamy "Horyzonty i granice. O wychowaniu do wolności."

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Dobrochną Lamą pt.: "Horyzonty i granice. O wychowaniu do wolności." już 21 maja

W czwartek 21 maja o godzinie 20:30 zapraszamy na kolejną odsłonę rozmów o wychowaniu z Dobrochną Lamą. Dostaliśmy wiele słów podziękowań i gratulacji od Państwa za kwietniowe spotkanie z panią Dobrochną. Cieszymy się, że mamy możliwość ponownie zaprosić Państwa na spotkanie.

Jak na co dzień wychowywać dziecko do wolności, zastanowimy się podczas najbliższego wykładu pt.: "Horyzonty i granice. O wychowaniu do wolności." Prelegentka postara się dać odpowiedź m. in. na pytania:

• Na co pozwolić, a na co nie?
  • Jakie są granice wolności mojego dziecka?
  • Czy to jeszcze posłuszeństwo, czy już niewolnictwo?
  • Zabronić czy dać wybór?
  • Jak zachować równowagę pomiędzy byciem rodzicem restrykcyjnym a pobłażliwym?

Aby wziąć udział w wykładzie wystarczy wysłać zgłoszenie na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy Państwu link dostępowy do webinaru.

DOBROCHNA LAMA | Dyrektor ds. Kształcenia TDJ Foundation

Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu programów edukacyjnych, które zdobywała jako nauczyciel, dyrektor szkoły, trener i konsultant dla kadr zarządzających i nauczycieli, w tym również dla placówek edukacyjnych za granicą. Przez wiele lat zawodowo była związana ze szkolnictwem publicznym oraz niepublicznym, w szczególności zakładając pierwsze placówki edukacyjne Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny Sternik. Jest absolwentką studiów magisterskich na Sydney University w Australii oraz studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Aktualnie, wraz z TDJ Foundation prowadzi Instytut Edukacji Spersonalizowanej EDUCARE, zapewniającego wsparcie w zakresie kształcenia m.in. nauczycieli, kadr zarządzających oraz pozostałych pracowników oświatowych w Polsce.

Rekrutacja na rok 2020/2021