Strona głównaAktualnościDzień Kobiet - 8 marca 2019r.

Nabór do placówek

Cieszymy się z każdej rodziny, która chciałaby do nas dołączyć. Prosimy o wypełnienie formularza i trochę cierpliwości. Przedstawiciel placówki skontaktuje się w celu zaproszenia Państwa na spotkanie.

Rekrutacja podczas kwarantanny

Reagując na aktualną sytuację, kontynuujemy proces rekrutacji do naszych placówek wg wcześniejszego schematu. Poszczególne etapy, do czasu powrotu do placówek, będą odbywać się on-line. Zachęcamy do składania wniosków, które można pobrać ze stron internetowych naszych placówek i przesyłania ich do nas. Będziemy kontaktować się z Państwem wg kolejności zgłoszeń.

Z poważaniem,

Agnieszka Haydukiewicz

Dyrektor ds. rekrutacji i administracji

Telefon komórkowy: 508 524 728

Krok po kroku

Etap I – Złożenie wniosku
Podstawą do rozpoczęcia procesu przyjęcia dziecka do jednej z placówek Fundacji jest przesłanie wniosku. Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się do przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków.

Etap II – Rozmowa wstępna
Po otrzymaniu wniosku/wniosków, umawiany jest z Rodziną termin spotkania wstępnego. W spotkaniu uczestniczą oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki/placówek.

Etap III - Spotkanie z rodziną
Po spotkaniu z przedstawicielem placówki rodzina spotyka się z jedną z rodzin, której dzieci już są w projekcie. Spotkanie ma na celu przekazanie informacji od rodziców, których dzieci już uczą się w placówkach Fundacji.

Etap IV – Rozmowa z dyrektorem ekonomicznym
Jeśli wszyscy zainteresowani uznają, że współpraca w ramach projektu jest możliwa, rodzina jest umawiana na spotkanie z dyrektorem do spraw ekonomicznych. Spotkanie dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki (placówek), do której będzie uczęszczało ich dziecko (dzieci). Wymiar zobowiązania zostaje ustalony indywidualnie w zależności od finansowych możliwości rodziny.

Etap V – Podpisanie dokumentów
Proces przyjęcia dziecka (dzieci), a de facto przyjęcia rodziny do Projektu, kończy się wraz z dopełnieniem wszelkich formalności pomiędzy rodziną a Fundacją oraz pomiędzy rodziną a placówką (placówkami).

Wnioski do pobrania

Wypełniony/e formularz/e prosimy przesłać na adres poczty elektronicznej:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (przejdź na stronę) PRZEDSZKOLE ŹRÓDŁO

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (przejdź na stronę) SZKOŁA ŻRÓDŁO
lub złożyć osobiście w sekretariacie Placówki.

Pobierz załącznik: