Strona głównaAktualnościInformator 2019/2020 nr2

Informator 2019/2020 nr2

Wiadomości z Wierchów
Informator 2019/2020 nr 2
Szanowni Państwo,                                                                                                29 sierpnia 2019

Wysyłamy drugą część informacji technicznych związanych z nadchodzącym rokiem szkolnym. Dziś bardzo ważny dokument - formularz informacyjny szkoły

Formularz informacyjny szkoły

W załączniku przesyłamy formularz informacyjny szkoły na nadchodzący rok 2019/2020. Zawiera on szereg kluczowych dla Szkoły wiadomości, które ułatwią organizację dnia codziennego Państwa Dziecka w szkole. Formularz przyjął postać jednego pliku, aby uprościć jego wypełnianie. Prosimy o uważne zapoznanie się, wypełnienie go, podpisanie w stosownych miejscach i dostarczenie do Sekretariatu w ciągu pierwszego tygodnia pracy szkoły.
W formularzu znajdziecie Państwo następujące pozycje:

- Rubrykę na dane teleadresowe Rodziców
Wszystkich rodziców prosimy o wypełnienie tej sekcji w celu zaktualizowania Państwa danych kontaktowych.

- Deklarację obiadową
W przypadku braku deklaracji Rodzica o rezygnacji obiady będą zamawiane a płatność za nie naliczana. Zaopatrywanie dziecka w obiady szkolne jest nieobowiązkowe, jednak bardzo zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Rodziców dzieci klasy pierwszej prosimy o informację n/t obiadów jak najszybciej, najlepiej na zebraniu w pt. 30 sierpnia.

UWAGA: Wszystkie diety specjalne oraz beznabiałowe zostają przedłużone na kolejny rok szkolny. Jeśli Państwa dziecko nie będzie już korzystało z diety, prosimy o przesłanie rezygnacji drogą mailową ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Rodzice, których dzieci do tej pory nie korzystały z indywidualnej diety a obecnie zaistniała taka konieczność, proszeni są o dostarczenie stosownego zaświadczenia lekarskiego, w którym będzie opisana dieta. W przypadku diety beznabiałowej wystarczy e-mailowe  zgłoszenie w sekretariacie placówki o konieczności wprowadzenia diety. Nie jest wymagane zaświadczenie lekarskie.

Nowe, niezgłoszone dotąd diety indywidualne lub zmiany wytycznych w dotychczasowych dietach indywidualnych potwierdzone przez lekarza nasza firma cateringowa wprowadza w życie w czasie 2 tygodni od momentu dostarczenia przez rodzica zaświadczenia lekarskiego o konieczności stosowania diety.

- Informacje n/t samodzielnego opuszczania szkoły
Formularz informacyjny zawiera:
- tabelkę z miejscem na ewentualne wpisanie osób upoważnionych do odbioru Dziecka
- tekst zgody na samodzielne opuszczenie szkoły przez Dziecko. Uprzejmie prosimy, aby Rodzice uczniów, którzy ukończyli 7 lat i będą samodzielnie wracali [dotyczy wszystkich klas], podpisali taką zgodę
- tekst zgody na odbiór dziecka przez starsze rodzeństwo (mające min. 10 lat) [uwaga: zawsze liczy się data dzienna urodzin]
- Informacje o udziale dziecka w wyjściach
Prosimy o podanie stosownych informacji
- Informacje o korzystaniu ze świetlicy
Prosimy o wypełnienie tabelki związanej z ewentualną obecnością na świetlicy popołudniowej

- Formularz n/t opieki logopedycznej i psychologicznej
Prosimy o zapoznanie się i zaznaczenie odpowiednich rubryk
UWAGA: Zgoda wyrażona przez Państwa w tej sekcji obowiązuje do odwołania