Strona głównaAktualnościUbiór uczniów szkoły Wierchy

Ubiór uczniów szkoły Wierchy

Drodzy Rodzice,
Przesyłam ponownie poprawny formularz. Poprzedni nie zawierał wszystkich pozycji.

Rozpoczynamy zbieranie zamówień na nowe mundurki - przedszkolne i szkolne.

Przez przesłany formularz można zamówić stroje przedszkolne, polo+spódnice dla uczennic szkoły Źródło, polo dla uczniów Wierchów (3 kolory w zależności od klasy)+swetry oraz dodatki: skarpety, rajstopy, krawaty i apaszki.

Szczegółowe informacje dotyczące zamówień spodni chłopięcych w szkole WIERCHY:

Zamówienia spodni: klasy 1-6:

1. długie spodnie

2. zamawiamy spodnie szare, bez kantów

3. koniecznie trzeba sprawdzać wymiary poszczególnych rozmiarów i dobrać odpowiednie dla chłopców modele.

Zamówienie spodni klasy 7-8:

1.spodnie - chinosy długie kolor jasny szary:
kupujemy w dowolnym sklepie szukając samodzielnie
lub na stronie next (koniecznie trzeba sprawdzać wymiary poszczególnych rozmiarów)

2. krótkie chinosy kupujemy samodzielnie w dowolnym sklepie kolor jasny szary

W każdej klasie zostaną wybrani koordynatorzy mundurkowi i to Oni zajmą się zamówieniami ze strony Next w danej klasie. Informacja u ROKów klasowych.

Dla przyszłej klasy pierwszej w Wierchach - zamówieniem spodni zajmie się pani Magdalena Ornat:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Do niej prosimy zgłaszać zapotrzebowanie dla przyszłych pierwszoklasistów.

W naszym sklepiku są obecnie dostępne wszystkie elementy mundurków mi.in. polo, swetry (starszy wzór, który może być noszony) rajstopy, skarpetki i podkolanówki w różnych rozmiarach.

Przedszkolne ubranka nie uległy zmianie i zmiany nie są planowane. Informacje szczegółowe dotyczące szkoły Źródło zostaną wysłane w osobnym mailu do rodziców tej placówki.
Wypełnione formularze proszę przesyłać na adres:
lub wypełniony i wydrukowany przynieść do sekretariatu przedszkola lub szkoły Źródło
do dnia 21 czerwca 2019 (piątek).

Agnieszka Solewska | Sekretarz Szkoły
tel: 12 265 01 81 | 605 077 166