Strona głównaAktualności

Wielki sukces naszych uczniów w konkursie "Kangur Matematyczny"

Drodzy entuzjaści matematyki!

Znamy już wyniki tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu „Kangur Matematyczny”.

W regionie krakowskim przystąpiło do niego 26 126 uczestników, reprezentujących 615 szkół. Wśród startujących wyłoniono: 37 laureatów, 316 uczniów z wynikiem bardzo dobrym oraz 2825 uczniów z wyróżnieniem.

WIERCHY wytypowały do konkursu 11 reprezentantów (4 z klasy C, 3 z klasy H i 4 z klasy Y), uzyskali oni następujące osiągnięcia: 2 laureatów, 1 wynik bardzo dobry i 7 wyróżnieńWszystkim serdecznie gratulujemy!

Na podkreślenie zasługuje fakt, że dzięki sukcesowi naszych uczniów jesteśmy jedną z dwóch szkół w regionie krakowskim, które posiadają aż 2 laureatów.
Szczególne gratulacje składamy na ręce naszego wierchowego matematyka - Dariusza Kędziora - pękamy z dumy!

Niech wszystkich nas uskrzydlą matematyczne zmagania i sukcesy!

Zachęcamy do odwiedzenia konkursowej strony: http://www.kangur-krakow.pl/viewpage.php?page_id=359

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 maj 2017 01:11

"Wierchy" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK