Strona głównaAktualności

Aktualności

Gratulujemy naszym uczniom świetnych wyników egzaminu ósmoklasisty 2021. Poniżej prezentacja wyników na tle Krakowa, województwa i kraju. W skali staninowej stosowanej w pomiarze dydaktycznym zajmujemy 8 pozycję, niewiele zabrakło do osiągnięcia najwyższej - 9 pozycji! To oznacza, że jesteśmy w gronie najlepszych szkół w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni z naszych ósmoklastów! Gratulujemy także nauczycielom i rodzicom, którzy przygotowywali chłopców do egzaminu.
Dzień Otwarty w minutach (skrót tematów): 0:00 - Wirtualny spacer po naszych budynkach 2:30 - Przywitanie: Dlaczego Placówki Fundacji Sternik-Kraków? - dr S. Kowal wiceprezes ds. edukacji 6:55 - Film o przedszkolu Źródło 10:03 - Wywiad z U. Zatorską - dyrektor Przedszkola Źródło (...Jak kształtujemy charakter, nawyki, okresy sensytywne, dlaczego zaczynamy tak wcześnie, agenda-narzędzie komunikacji z rodzicami, jak wspieramy rodziców-tutoring) 17:00 - Film o SP Źródło 18:30 -Wywiad z M. Kowalską - dyrektor SP Źródło (...Czy potrzebne są szkoły dla dziewcząt, co mogą zyskać dziewczynki w żeńskiej szkole, jak burzymy stereotypy o funkcjonowaniu, zainteresowaniach i predyspozycjach dziewczynek, więź tutora z…
Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie Zapakuj Sternika do bagażnika! Szczegóły w załączeniu. Życzymy dobrej zabawy i powodzenia!
Drodzy Rodzice, do 20 czerwca można składać zamówienia na mundurki - przedszkolne i szkolne. Szczegóły w dziale: MUNDUREK szkolny.
Interesuje Cię nasza Szkoła? A może Szkoła Źródło lub Przedszkole? Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiać z dyrektorem? Zobaczyć budynek? Nic prostszego. Umów się na spotkanie. Czekamy w każdy poniedziałek. Spotkania w Przedszkolu Źródło zaczynają się o godzinie 16:30 i odbywają się w siedzibie przedszkola na ul. Zygmuntowskiej 12a.Spotkania w Szkołach Wierchy oraz Źródło zaczynają się o godzinie 17:00 i odbywają się w siedzibie szkół na ul. Radzikowskiego 52. Żeby wziąć udział wystarczy przesłać zgłoszenie w postaci emaila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu należy napisać, którą placówkę chcesz odwiedzić i wysłać maila najpóźniej go godziny 15:00 w czwartek poprzedzający poniedziałkowe spotkanie. W…
Całej społeczności "sternikowej", wszystkim Przyjaciołom oraz ludziom dobrej woli składamy serdeczne życzenia: błogosławionych Świąt Wielkanocnych!
Informujemy, że ze względu na obowiązujące od 22 marca obostrzenia, rezygnujemy ze stacjonarnej formy dnia otwartego. W spotkaniu będzie można zatem wziąć udział wyłącznie online, za pomocą platformy ZOOM. Mimo zmiany formy, program spotkania pozostaje utrzymany w pierwotnym kształcie (szczegóły). Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!
Strona 1 z 15

Dołącz do nas

Rekrutacja na rok 2021/2022

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

szkola.wierchy@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

WIERCHY Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków

tel.: 12 623 76 24